1299, PVP SERVER,1299 CLİENT,USKO HİLELERİ,METİN 2, HACK, KNIGHT VİDEOLARI,
TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam] Uyeolun
LÜTFEN ALTDAKİ KAYIT OL TIKLAYINIZ..!
ÜYE İSENİZ ALTDAKİ GİRİŞ BUTONUNA BASINIZ..!
TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam] Uyeolun
LÜTFEN ALTDAKİ KAYIT OL TIKLAYINIZ..!
ÜYE İSENİZ ALTDAKİ GİRİŞ BUTONUNA BASINIZ..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜM KONULARIN BULUNDUĞU TEK ADRES BURASIDIR..=) HOŞ GELDİNİZ..

AnasayfaAnasayfa  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  FaceBooK SayFamız..!FaceBooK SayFamız..!  

TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam]

YazarMesaj
veliza
FORUM-KO Yeni Üye
FORUM-KO Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/09
TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam] 5062www-fbmlkod-tr-gg68

TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam] Empty
MesajKonu: TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam]   TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam] EmptySalı Eyl. 08, 2009 5:25 pm

SERVER ÖZELLİKLERİ
Serverimiz 7/24 onlinedir
Oto İtem
Oto SemboL
Oto Grade
Oto Master
PotLar Sınırsız..
74 + FuLL item İnvertory Bifrost-70-Shell-2000Buf-350 Ac ScroOL Vs.. Başlangıc..
101 Np iLe oyuna Başlıyorsunuz.!
Droplar klasik 83/1 dropları Hepsi Mradonda [sadece emc ve lufer önündeki quest itemleri haric][Onlarda zaten bağlangıçta veriyor Very Happy]
Lunar war savaş sorunsuz
Savaş bugu Fixed
SavasLarda warder Ve Keeperden İsim qeciyor Ve Np Veriyor
Exeptional İtemleri EkLi JobLara göre girerken verilmekdedir..
Hera-Patrict-Cougar Felan Sadece db de ekli dropda deiL
Sundiresden bayrak çekebilirsiniz alabilirsiniz
CSW + LunarWar FixLidir
1. Clan'ın Bayrağı Delos'a koyuluyor..
Kral seçimleri için oto ilk 10 clanı koymak
Stat bugu Yok Relogda 34 Stat oto.. + 255.!
Guard Towerlar Çalışıyor ve Sorunsuz Yaklaşık 900-1000 Vuruyor
20-63-80 Ve Master Skilleri Ekli fakat Nekadar Çalışıyor bilmem AKumadan Alıntıdır
Item RentaL ScRooL Db ye eklendi Ve Fixlendi
2 Haftada bir (14 gün) Leader Point sıfırlancaktır
Np event gibi bi eziklik ve saçmalık yoktur kesinlikle !!
Pelerin atına gidilen map silinmiştir.. Anahtarı (Cannibal bandicoot)'dan çıkarabilirsiniz
Ko panel vardır
Usko EsLant EkLidir
Kombo kuklaları eklidir ( maradon townda )
100 Usere KareLi Karesiz Np Simqesi [ 50 Karus 50 EL Morad]
PeLerin Buq ALLy Buq Fix
Dado Camp Raon Camp Hatası Yok
Hiç ßir ßoss np Vermiyor [ Atros,Riote Hariç ]
Para drobu (Eart Worm) kimsenin ihtiyacı olcagını sanmıyorum ama..
Np alımında np yi az verir npt engelleme bakımından
Usko pelerin ekli değilmi diye sormayın o ekli olmasıyla alakası yok.. o sadece bir patch dir !!!!!!!!!!!!
DateBase tamamen fixlenmiştir çünkü 3 kişinin elinden geçti ve güncellendi şayet ben güncelledim. {VELIZA-aLready}
EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:
Sıralama np si arttıkca 100 sıradaki adamın np sine göre başlangıc np si gelcek..
Valkrie db den kaldırdım tamamen shell ile daha zevkli oluyor diye..
Cz de el morad town ve karus townun gatesinin etrafına 4 Guard Tower ekledim buglu yerler için Smile
Seri SkiLL Fix.!! Seri Nova Spike Felan Seri Görünür Ama Vurmaz.!(Ezik Skiller DahiL Değildir.!)
Usko guard tower ekli ( patch inide oto patch veya manuel patch ile çekebilirsiniz )
Pathos glove ekli ( patch inide oto patch veya manuel patch ile çekebilirsiniz )
Usko npc leri eklidir (npc lerin üstünde tanım işareti) ( patch inide oto patch veya manuel patch ile çekebilirsiniz )

KOPANEL VARDIR
Panele Saldıran kişilerin İP adreslerine ban atıyor, ko panele girenlerin ip adreslerini kaydediyor,, ve gerisinide ben getiriyorum.........Very Happy

IP=trkwork.servegame.com
v1299 yapın 3 Oto Patch atlatcak
Oto patch i en fazla 2 kişi birden kullanabilir yani siz açtıgınızda oto patch hata verirse sıranızı bekleyin ( güvenlik amaçlı )
Birde oto patchde atan patchleri biraz yavaş atıcak kusura bakmayın mbit hızını düşürdüm. ( yoksa bi sorun çıkıyor )

Manuel Patch indirmek isteyenler için Download Linkleri
http://rapidshare.com/files/276933713/TrkWork_Patch.rar.html
http://www.dosya.tc/TrkWorkPatch.rar.html
veliza
FORUM-KO Yeni Üye
FORUM-KO Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/09
TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam] 5062www-fbmlkod-tr-gg68

TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam] Empty
MesajKonu: Geri: TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam]   TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam] EmptySalı Eyl. 08, 2009 5:26 pm

süper sw

TrkWork Online [83/1][Valkriesiz][DB 3 kişinin elinden geçti 0 açık 0 bug hersey tam]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***_-TURK EMPİRE ONLİNE-_*** Tam 2 Yıldır.. Online Türkiyenin En Uzun Ömürlü Serveri
» Cevap: Kim Ne Kadar Online Olmuş? // Panele Yansıtma.// Online Siralama 0 Hata.
» Cry empire online || dedicated sunucu || +8 ıtem +10 takı || 83/1 ||7/24 online
» en yüksek 300 np , kopanel anticeat herşey mevcut qir içeri..!![PK SERVER]
» PVP Server Dosyalarına Dair Herşey 1299 Client Dosyaları , Patchler Vs.