1299, PVP SERVER,1299 CLİENT,USKO HİLELERİ,METİN 2, HACK, KNIGHT VİDEOLARI,

LÜTFEN ALTDAKİ KAYIT OL TIKLAYINIZ..!
ÜYE İSENİZ ALTDAKİ GİRİŞ BUTONUNA BASINIZ..!

1299, PVP SERVER,1299 CLİENT,USKO HİLELERİ,METİN 2, HACK, KNIGHT VİDEOLARI,

TÜM KONULARIN BULUNDUĞU TEK ADRES BURASIDIR..=) HOŞ GELDİNİZ..

AnasayfaAnasayfa  Radyo  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  FaceBooK SayFamız..!FaceBooK SayFamız..!  

Paylaş | 

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!!

YazarMesaj
BySekm4n
FORUM-KO Yeni Üye
FORUM-KO Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/07/10
Yaş Yaş : 25

MesajKonu: VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!!   Çarş. Tem. 14, 2010 11:55 am

Modemimize Bağlanıyoruz..! 192.168.2.1 den AirTies'Ler için diğer modemler 192.168.1.1 2.2 dir sonları deneyerek bulun.

Nat Port yönlendirmeye tıklıyoruz.

Daha sonra yeni butonuna basıp bu ekranla karşılaşacağız. Modeme birden çok bağlanıcı bağlanıyorsa istemci seçmemiz gerekecektir. Çalıştıra cmd yazıp ipconfig yazarak bu menuye geliyoruz benim ip im 198.168.2.3 diğeri ise diğer bilgisayarım ben suanki oturduğum pc den yapmak istiyorum bu işlemi...!

Alta inip portları 3784 die dolduruyoruz..! TCP UDP DOLDURKTAN SONRA EKLE DİYİP ALTA GEÇMESİNİ SAĞLIYIP KAYDET E TIKLAYIP CIKIYORUZ (KURAL ADINI VE UYGULAMA ADLARINI DOLDURMAYI UNUTMAYINIZ)

Modemle işimiz bitti sıra geldi server.Biz server a girerken ip 127.0.0.1 yazıp port a 3784 yazıyoruz arkadaşlarımıza gönderirken o anki ip numaranızı atıp porta 3784 yazmalarını söylüyoruz.

Linkten indirip kurulum a geçilim. Kurduktan sonra ventrilo_svr.exe e tıklayıp açalım. Benim gibi giriş yapın girmeyi başardıysanız serverınız hazır demektir iyi eğlenceler.

Ventrillo Download:http://www.ventrilo.com/dlprod.php?id=1

Suspect
Kullanıcı profilini gör
can45
FORUM-KO Yeni Üye
FORUM-KO Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10

MesajKonu: Geri: VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!!   Çarş. Eyl. 29, 2010 1:26 pm

Eline Saqlık
Kullanıcı profilini gör

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ▄▀▄ GamerSKO ▄▀▄ 83/1 ZOR DB ▄▀▄ SOACS ▄▀▄ SERVER 7/24 ONLİNE ▄▀▄ KALICI SERVER ▄▀▄
» ALEMT2 AÇILDI!+ - 05HAZİRAN-0LAG - SÜPER SERVER KAÇIRMAYIN-Süper NPcler ve ASLA KAPNM
» Iatkos V7 (intel-amd) X86, Normal Bilgisayarlar Icin
» Metin2 PVP SERVER KURMAK forum8 farkı ile farklı biçim ;)
» M2-TR Server 4 ACILDI