1299, PVP SERVER,1299 CLİENT,USKO HİLELERİ,METİN 2, HACK, KNIGHT VİDEOLARI,
VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! Uyeolun
LÜTFEN ALTDAKİ KAYIT OL TIKLAYINIZ..!
ÜYE İSENİZ ALTDAKİ GİRİŞ BUTONUNA BASINIZ..!
VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! Uyeolun
LÜTFEN ALTDAKİ KAYIT OL TIKLAYINIZ..!
ÜYE İSENİZ ALTDAKİ GİRİŞ BUTONUNA BASINIZ..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜM KONULARIN BULUNDUĞU TEK ADRES BURASIDIR..=) HOŞ GELDİNİZ..

AnasayfaAnasayfa  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  FaceBooK SayFamız..!FaceBooK SayFamız..!  

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!!

2 posters
YazarMesaj
BySekm4n
FORUM-KO Yeni Üye
FORUM-KO Yeni Üye
BySekm4n

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/07/10
Yaş Yaş : 31
VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! 5062www-fbmlkod-tr-gg68

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! Empty
MesajKonu: VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!!   VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 11:55 am

Modemimize Bağlanıyoruz..! 192.168.2.1 den AirTies'Ler için diğer modemler 192.168.1.1 2.2 dir sonları deneyerek bulun.

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! Modem

Nat Port yönlendirmeye tıklıyoruz.

Daha sonra yeni butonuna basıp bu ekranla karşılaşacağız. Modeme birden çok bağlanıcı bağlanıyorsa istemci seçmemiz gerekecektir. Çalıştıra cmd yazıp ipconfig yazarak bu menuye geliyoruz benim ip im 198.168.2.3 diğeri ise diğer bilgisayarım ben suanki oturduğum pc den yapmak istiyorum bu işlemi...!

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! 13379096

Alta inip portları 3784 die dolduruyoruz..! TCP UDP DOLDURKTAN SONRA EKLE DİYİP ALTA GEÇMESİNİ SAĞLIYIP KAYDET E TIKLAYIP CIKIYORUZ (KURAL ADINI VE UYGULAMA ADLARINI DOLDURMAYI UNUTMAYINIZ)

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! Asdasdasdasdx

Modemle işimiz bitti sıra geldi server.Biz server a girerken ip 127.0.0.1 yazıp port a 3784 yazıyoruz arkadaşlarımıza gönderirken o anki ip numaranızı atıp porta 3784 yazmalarını söylüyoruz.

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! Busekil

Linkten indirip kurulum a geçilim. Kurduktan sonra ventrilo_svr.exe e tıklayıp açalım. Benim gibi giriş yapın girmeyi başardıysanız serverınız hazır demektir iyi eğlenceler.

Ventrillo Download:http://www.ventrilo.com/dlprod.php?id=1

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! Ventrilogiris Suspect
can45
FORUM-KO Yeni Üye
FORUM-KO Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! 5062www-fbmlkod-tr-gg68

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! Empty
MesajKonu: Geri: VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!!   VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!! EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 1:26 pm

Eline Saqlık

VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [Resimli Anlatim] Server Res Atma..!
» ~ 1299 Server Kurulumu Full [Resimli ve Detaylı Anlatım] ~
» Oto Patch ( Resimli Anlatım )
» Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)
» Yeni başlayanlar için prosedür oluşturma (Resimli anlatım)