1299, PVP SERVER,1299 CLİENT,USKO HİLELERİ,METİN 2, HACK, KNIGHT VİDEOLARI,
Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] Uyeolun
LÜTFEN ALTDAKİ KAYIT OL TIKLAYINIZ..!
ÜYE İSENİZ ALTDAKİ GİRİŞ BUTONUNA BASINIZ..!
Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] Uyeolun
LÜTFEN ALTDAKİ KAYIT OL TIKLAYINIZ..!
ÜYE İSENİZ ALTDAKİ GİRİŞ BUTONUNA BASINIZ..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜM KONULARIN BULUNDUĞU TEK ADRES BURASIDIR..=) HOŞ GELDİNİZ..

AnasayfaAnasayfa  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  FaceBooK SayFamız..!FaceBooK SayFamız..!  

Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ]

YazarMesaj
BySekm4n
FORUM-KO Yeni Üye
FORUM-KO Yeni Üye
BySekm4n

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/07/10
Yaş Yaş : 31
Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] 5062www-fbmlkod-tr-gg68

Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] Empty
MesajKonu: Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ]   Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 12:30 pm

Öncelikle Indireceğiniz Program ; Advanced SystemCare 3.1.2

Kısa açıklama : Programın detaylarına ineceğiz . Programla yapabileceklerimiz ; Donanımları güncelleme , Disk temizleme , Ram temizleme , spyware engelleme , kayıt defteri düzenleme ve daha onlarcası ...

Lisansı ekledikden sonra programımız Professional olacakdır. Lisansı ekledikden sonrakı seçenekleri ellemezseniz daha verimli olacakdır .

Uygulamalar
[b]
Windows Bakım

Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] D3424942f9bdca539e1742c

Tara tuşunu kullanın , ardından onar tuşuna basın ..

Uygulamaları : Gereksiz ve ölmüş kayıt defterlerini siler . Cookies ayarları yapar . Bulaşa bilecek spyware i engeller / kaldırır.

Sistemi Tanıla

Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] 69057204

Tara butonuna basın , ardından onar butonunu kullanın.

Uygulamaları : Diskleri birleştirir. Windows u tarar . spyware lerin sisteme kurulmasını engeller..

Yardımcı Programlar

Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] 41161018

Üstü mavi olan bölüm yardımcı programlar bölümüdür . O butona basarak bu bölüme ulaşabilirsiniz.

Başarım Ayarlama

Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] 58383342

Disk Temizleyici : Sabit disk inizde ne kadar gereksiz , işe yaramayan dosya varsa bulur ve siler .

Sürücü Güncelleme : Bilgisayar parçalarınızdan hangilerinin yeni güncellemesi var ise bunları bulur ve indirmenizi sağlar .

Firefox TPC En iyileyici : Firefox kullanıyorsanız programı hızlandırır ve en iyi dereceye getirmenizi sağlar.

IObit Kayıt birleştirici : Windowsda Ayrılmış tüm kayıt dosyalarını bulur ardından birleştirir , böylece fazla yer kaplamayı önler ..

Kısayol Düzenleyici : Sistemki tüm kısa yolları bulur ve onarılması gerekenleri onarır.

Akıllı RAM : RAM'inizi temizler böylece ram kullanımı en aza düşürür .

Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] 27512498

[b]Sürücü Yedekleme
: Bilgisayarınızda varolan tüm donanımlarınızın sürücülerinin yedeğini alır . Böylece herhangibir silinmede sorunlarla karşılaşmazsınız .

IE Güvenliği Yardımcısı : Internet explorer ın güvenliğini buradan denetleyebilirsiniz.

Yönetici Araçları

Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ] 51979949

Otomatik Kapama : Bilgisayarınızı belli bir saate göre kapatmanızı sağlar.

İçerik Menüsü Yönetici : Klasör vb. içeriklerini yönetmenize kayıt defteriyle yönetmenize yarar ..

Geri Yükleme Merkezi : Bilgisayarınızı belirli bir güne geri yüklemenize / yüklü bölümü silmenize yarar ..

Yazılım Kaldırıcı : Normal Windows program ekle / kaldır ın göremediklerini dahi bulup kaldır seçeneği sunar ..

Başlangıç Yönetici : Bilgisayarınızın açılışında açılmasını istemediğiniz programları düzenlemenize yarar .

Sistem Bilgisi : Bilgisayarınıza ait tüm bilgileri buradan görebilirsiniz..

Windows Yönetici : Normal görev yöneticisinin göstermediği herşeyi gösterir .

[b]Kullanım Süreleri / Tavsiye : Windows bakım ve sistem tanıla bölümünü tara / onar şeklinde hergün yapın.
Yardımcı Programları haftada 1 kere yapın.
Yönetici Araçlarını gerektiği zamanda kullanın..

Download Link:
http://software-files-l.cnet.com/s/software/11/43/84/61/asc-setup.exe?e=1279124757&h=3652a8503d140752ff999cdcd97dbf65&lop=link&ptype=1901&ontid=2086&siteId=4&edId=3&spi=247f94a3c08c5498218db5e876f26a4b&pid=11438461&psid=10407614&fileName=asc-setup.exe

Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı [ Detaylı Anlatım ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~ 1299 Server Kurulumu Full [Resimli ve Detaylı Anlatım] ~
» Oto Patch ( Resimli Anlatım )
» VENT Ventrilo SERVER kurlumu kendi bilgisayarıma ResimLi anLatım....!!
» Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)
» knıght online nedir [video anlatım]